6885 RED COLINAS
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6885 |
| Color | RED |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 714kg |
| Block | 6885 |
| Color | RED |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 6885 |
| Color | RED |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |